Fellme me goma te veres

Shitet nga: Gani Batusha 18 Mar 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne me goma te veres.225/40R18.Bojn per Audi A4, Golf 5,6,7 ejt.Numrat ton kontaktues janë:044133989,049526527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim