Fellne 16 Mercedes

Shitet nga: Privat 09 Maj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellnet per mercedes jan 225-55-16 me goma ne gjendje shum te mir nuk dridhin me garanacion jan te rujtun gumat ikan 80% tmira per me shum kon 049668383 plus viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim