Fellne 17 per Audi me 4 sharafa

Shitet nga: Arben 13 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me 4 sharafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim