GOMA PIRELI P-ZERO ROSSO AO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA PIRELI P-ZERO ROSSO AO

PROFILI

255/35 ZR 19 (96Y)

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim