GOMAT ME BANDASH NR 14 M+S FULDA

Shitet nga: PRIVAT 24 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMAT NE GJENDJE SHUM TE MIR GOMAT JAN NR 175 80 14 PER INFO VIBER. +38649326288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim