Goma16.00R20

Shitet nga: mendrit 22 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan gjysme t bajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim