Gomat M+S 205/ 60/ 16

Shitet nga: Peje 09 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten keter gomat qe shihen ne foto, 2 jane te markes FULDA ndersa dy jane Michelin, te katertat me dimenzione te njejta, çmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim