14 ndrrim 13

Shitet nga: Linndi 14 Pri 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
14 shiten ose ndrrim me 13 golf 1.2.3polo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim