2 Goma 225 55 16

Shitet nga: Beni 24 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma te perdorne 225 55 16 Por me mundsi perdorimi jon te firmes Michelin
Qmimi i diskutueshem


TAG
Fellne goma guma 15 16 17 iphone samsung lg sony mercedes bmw golf vw audi a4 a5 a6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim