205.55.16 m+s

Shitet nga: Jetmir 28 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205.55.16 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim