2guma 255/50R19 Michelin urgjent

Shitet nga: guma 23 Gsh 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2Guma 255/50 R19 Michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim