3 Goma 385 95 25

Shitet nga: Labinot 03 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 3 goma treja 385/95 r25
120 Euro per cop ose komplet 350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim