3 sete tgumave

Shitet nga: Dena 16 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat:
Sava 4 copa,
195/65R15 6ms me gjeth fellne
Goodyear 4 copa,
255/60R17
Continental 4 copa,
275/40R20
Continental 2 copa,
155/65R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim