4 Bandasha 14she Wolksvagen 5shrafa dheRotkapna

Shitet nga: Bandash 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   65 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rotkapna me 4shrafa dhe bandasha me 5 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim