4 Goma te veres Pirelli 205/55R 16

Shitet nga: Riza 09 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma te veres me diameter 16 te sapoardhura nga Zvicrra Goma te veres Pirelli 205/55R 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim