4 Goma

Shitet nga: Rrahmon 03 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 175/65 R14. Gomat jan të përdorura por në gjendje të mirë. Qmimi 8€ për copë. Viber +38649274418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim