4 goma 16

Shitet nga: Agon 01 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 205-60-16 shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim