4 goma me fellne te mercedesit e class

Shitet nga: sahit 18 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim