4 goma me fellne ushiten flm merrjep

Shitet nga: avni 10 Mar 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
te sapo ardhura jan me fellne 16 per mercedesa kont 044732878 dhe viber 049588184 jan me ballansim me garacion nuk ki nevoj me pas zingjir ne vetur kur i ki kto goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim