4 goma me fellne

Shitet nga: lala 12 Mar 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e veres 195/45 R16 sport model
me mbrojtse fellnesh me fellne
bajn mer vw,opell.golf 2 gti golf 3 gti golf 4 kabrio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim