4 goma

Shitet nga: goma 17 Qer 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma nr R15 96 185.65 gjys baje shum te mira per info tjera n kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim