4 gomat per ver

Shitet nga: Valon 15 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

shiten 4 gomat te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim