ALU FELGE ME GOMA PER MERCEDES C-CLASE 17 COLL

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALU FELGE ME GOMA PER MERCEDES C-CLASE 17 COLL

225/45/17 CONTINENTAL

A2044014501

7,5jx17H2 ET 42

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim