ALU ME GOMA 235/44 R 18 Continentall

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALUFELGE ME GOMA PER GIOLF VI R 32
ALUFELGE
8Jx18 H2 ET 35
LK 112
Made Germany
GOMAT
CONTINENTAL CONTACT
235/40 R 18 95 V

PROFIL 7 mm
autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim