ALU ME GOMA 255/40 R 18 PIRELLI

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALU ME GOMA TE PERDORURA PER MERCEDES ORIGINAL
8 1/2 Jx18 H2 ET 35
GOMAT PIRELLI
255/40 R 18 95 V M+S

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim