ALU ME GOMA 255/50 R 18 99H M+S

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALU ME GOMA 255/50 R 18 99H M+S
CONTINENTAL
CONTI WINTER SPORT
PROFIL 8 mm

PER AUDI A 6 TIPI:4G

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim