ALU ME GOMA DUNLOP WINTER SPORT 3D

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALU ME GOMA DUNLOP WINTER SPORT 3D

PER AUDI R 8

GOMAT E PARA PROFILI
235/40 R 18 95 W M+S

GOMAT E MRAMA PROFILI
285/35 R 18 101 W M+S

PROFIL 7 mm

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim