ALUFELGE 20 COLL PER AUDI A8- S8

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALUFELGE 20 COLL PER AUDI A8- S8
me goma te dimrit Dunlop 265/40 R 20


autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim