ALUFELGEN PER AUDI A 6 4G 17 Coll ME GOMA DIMRI

Shitet nga: Auto DeLuxe 31 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR; 07

225 / 55 R 17 97 H M+S TE PERDORURA
NR FELLNES 4G0 601 025 L
CONTINENTAL CONTACT VITI 11/2012
COLL MADHSIA : 17
DIMENZIONI : 225/55 R 17
GJANSIA E ALUFELGES : 7.5 J
SEZONA E GOMAVE : DIMRIT
PRODHIMI I FELLNES : AUDI AG
GJERSIA : 225
THELLSIA (ET): ET 37
LARTESIA : 55
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 7 mm
PROFILI I GOMES MRAPA : 7 mm
Auto DeLuxe Tel-049-664115
Rr Mikel Marku tel-044-393939
30000 Pejë V-Daci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim