ALUFELGEN PER AUDI A 6 TIPI 4G 16 Coll ME GOMA DIM

Shitet nga: Auto deluxe 31 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR 02

225/60 R 16 98 H M+S
Nr FELGES 4G0601025
DUNLPO WS 3 D
RRETHI : 112
ZOLL MADHSIA : 16
DIMENZIONI :225/60 R16
GJANSIA E ALUFELGES : 7.5 j
SEZONA E GOMAVE : DIMRIT
PRODHIMI I FELLNES :RONAL
GJERSIA : 225
THELLSIA (ET): 37
LARTESIA : 60
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 8 mm
PROFILI I GOMES MRAPA 8 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim