ALUFELGEN PER AUDI Q5 TIPI 8 R 20 Coll ME GOMA DIM

Shitet nga: Auto deLuxe 31 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR 04

255 / 45 R 20 101 V M+S
TE PERDORURA
NR FELLNES 8R0 601 025 AF
DUNLPO WS 3 D 46/2012
RRETHI : 112
ZOLL MADHSIA : 20
DIMENZIONI :255/45 R 20
GJANSIA E ALUFELGES : 8.5 J
SEZONA E GOMAVE : DIMRIT
PRODHIMI I FELLNES : AUDI AG
GJERSIA :255
THELLSIA (ET):33
LARTESIA : 45
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 7.5 mm
PROFILI I GOMES MRAPA :7.5 mm

Auto DeLuxe Tel-049-664115
Rr Mikel Marku tel-044-393939
30000 Pejë V-Daci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim