ALUFELGEN PER AUDI Q7 20 Coll ME GOMA DIMRI

Shitet nga: auto DeLuxe 31 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR; 09

275 / 45 R 20 110 V
M+S TE PERDORURA
DUNLOP GRAND TREK 35/2007
NR FELLNES 4L0 601 025 M
RRETHI : 112
COLL MADHSIA : 20
DIMENZIONI : 275/45 R 20
GJANSIA E ALUFELGES : E-9 J
SEZONA E GOMAVE : DIMER
PRODHIMI I FELLNES : AUDI AG
GJERSIA : 275
THELLSIA (ET): 60
LARTESIA : 45
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 4 mm
PROFILI I GOMES MRAPA : 4 mm


Auto DeLuxe Tel-049-664115
Rr Mikel Marku tel-044-393939
30000 Pejë V-Daci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim