ALUFELGEN PER PASSAT TIPI 3C CC 17 Coll ME GOMA DI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 31 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR; 06


205 / 50 R 17 93 H M+S TE PERDORURA
NR FELLNES 3C8 601 025 F
CONTINENTAL CONTACT VITI 33/2013
RRETHI : 112
ZOLL MADHSIA : 17
DIMENZIONI : 205/50 R 17
GJANSIA E ALUFELGES : 6.5 J
SEZONA E GOMAVE : DIMRIT M+S
PRODHIMI I FELLNES :VW AG
GJERSIA : 205
THELLSIA (ET): ET 39
LARTESIA : 50
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 8 mm
PROFILI I GOMES MRAPA : 8 mm
Auto DeLuxe Tel-049-664115
Rr Mikel Marku tel-044-393939
30000 Pejë V-Daci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim