ALUFELGEN PER VW TOUAREG 20 Coll ME GOMA VERE

Shitet nga: Auto DeLuxe 31 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nr 08

275 / 50 R 50 109 W

Nr Fellnes 7L6 601 025 P
DUNLOP SPORT MAX
RRETHI : 112
COLL MADHSIA : 20
DIMENZIONI :275/50 R 20
GJANSIA E ALUFELGES : 9 J
SEZONA E GOMAVE : VERES
PRODHIMI I FELLNES : VW
GJERSIA : 275
THELLSIA (ET): 60
LARTESIA : 50
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 3 mm
PROFILI I GOMES MRAPA :3 mm


Auto DeLuxe Tel-049-664115
Rr Mikel Marku tel-044-393939
30000 Pejë V-Daci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim