ALUFELGEN PER VW TOUAREG TIPI 7 P 19 Coll ME GOMA

Shitet nga: Auto DeLuxe 31 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NR 03

265 / 50 R 19 110 V M+S
TE PERDORURA
NR FELGES 7P6 601 025 P
DUNLPO WS 3 D 22/2013
RRETHI : 130
ZOLL MADHSIA : 19
DIMENZIONI :265/50 R 19
GJANSIA E ALUFELGES : 8.5 J
SEZONA E GOMAVE : DIMRIT
PRODHIMI I FELLNES : VW RONAL
GJERSIA : 265
THELLSIA (ET): 59
LARTESIA : 50
VRIMAT E FELLNES : 5
PROFILI I GOMES PARA: 7.5 mm
PROFILI I GOMES MRAPA :7.5 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim