ALUMIN FELGE

Shitet nga: tafa 12 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALUMIN
FELGE
NJI PAL PER MERCEDES 195/55/15 ME 5 VRIMA
PER VETURA TE VOGLA

NJI PAL PER PEUGEOT 175/65/ 14

SHITEN KOMPLET ME GOMA

KOMPLETI PER PEUGEOT KAN GMA SHUM TE
MIRA POR NUK JAN NE FOTO POR POTHUAJSE I
FORM TE AFERT ME YLLA
KRYESISHT PER MAKINAT E VOGLE 206-207 ETJ ME 4 VRIMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim