AMG ALUFELGE 18 COLL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
AMG ORIGINAL PER MERCEDES

4 COPA

E-KLASE
C-KLASE

Nr ORIGINAL
A 204 401 4102
8Jx18 HE ET 50

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim