AMG ALUFELGE 20 COLL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
AMG ALUFELGE 20 COLL

PER-MERCEDES GLK
ORIGINAL ME GARANCION
A204 401 6072
9 1/2 Jx20 COLL H2
ET 57
PROFILI I GOMAVE
255/40 R 20

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim