AMG ALUFELGE ME GOMA 19 COLL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
AMG ORIGINAL ALUFELGE

MERCEDES CLS- S-Klase

GOMAT E PARA
PIRELLI P-ZERO Profil 6 mm
255/35 R 19 96 Y
ALUFELGET E PARA
Nr Original
A 218 401 1602
D8,5Jx19 H 2 ET 34,50

GOMAT E MRAMA
PIRELI P-ZERO Profil 5 mm
285/30 R 19 96 Y
ALUFELGET E MRAMA
Nr Original
A 218 401 1702
D9,5Jx19 H 2 ET 48


autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim