Alu fellga me goma perfekte dimorore

Shitet nga: Beni 18 Jan 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat me goma shum te mira dimrore , per me shum 044 750 527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim