AluFellne R17

Shitet nga: Visar Ramosaj 04 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje shum tmir mund te perdoren per GOLF 5 PASSAT dhe AUDI Gomat jan 225/50/R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim