Alufelga

Shitet nga: leoo 16 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alufelge pa asnje Gervishje Te Ardhura nga Germanya me Goma po Thuajse Treja per Mercedes E klasse E 220. 270. 320 Gomat jane 225.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim