Alufelge 19 Coll

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALUFELGE 19 COLL

PER AUDI
MERCEDES

8,5XJ19 H2
ET 30


autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim