Alumin disqe me goma per Peugeot

Shitet nga: Mustafa 07 Pri 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alumin diska(Felge) me goma per Peugeot
Origjinal 206/207/306/307 185/65r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim