Alumin felge 17 per audi ww dhe vetura tjer

Shitet nga: Riki 13 Maj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te sapo ardhura nga austria, 17 inq me goma te mira 235/45/17. 250 euro e fundit. kane qene ne audi a6 2003. I kan distancerat dhe sharafat origjinal per audi dhee per vetura tjera keto felget nr 17 .mund te nderrohen me felne per opell vectra. Felnet tjera 16 ne foto jane shitur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim