Amortizera Golf 5

Shitet nga: Shpetim 23 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR   350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Amortizera Golf 5 GTI ose GTD orgjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim