Bandash 13t-sh

Shitet nga: mendim 27 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht 13t-shNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim