Bandash 15 per vetura japane

Shitet nga: Doni 10 Jan 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandash te thjesht 15coll me 4 vrima per vetura japane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim