Bandash 20

Shitet nga: Kapllan zogu 04 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash 20 ne gjendje shum te Mir...per me shum infromacone kontaktoni ne numrin ...044-628-964
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim