Bandash fellne fellga alumini guma

Shitet nga: Gzim 23 Mar 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy guma tmira shum fellnet jon 15. 195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim